Výkup zlata a stříbra

Vážení zákazníci, naše pobočka je dočasně uzavřená do odvolání nařízení vlády. Zástavy budou automaticky prodlouženy bez poplatků a k vyzvednutí až po 7. 4., pokud vláda nenařídí jinak. Po tuto dobu můžete využít naši službu Výkup zlata poštou, kdy peníze posíláme na Váš účet ihned po zpracování zásilky. Příjem zástav je možný pouze po předchozí domluvě. Volejte zdarma 800 22 66 66.

4 kroky k výkupu zlata a stříbra poštou

Rychle, bezpečně a z pohodlí domova

1.

Objednejte si výkupní obálku

Vyplňte objednávkový formulář níže a my Vám zdarma zašleme pojištěnou výkupní obálku. V případě vyplnění formuláře před 11.00 obdržíte obálku ještě následující pracovní den.

2.

Odešlete obálku nazpět

Vložte do obálky Vaše zlato nebo stříbro a podle přiloženého návodu pošlete poštou nazpět. Zásilka je pojištěná na hodnotu 30 000 Kč.

3.

Oceníme Vaše šperky

Po doručení se s Vámi ihned spojíme a spolu zkontrolujeme obsah zásilky. Vaše zlato a stříbro jednotlivě oceníme podle aktuální burzovní ceny, zvážíme na státem certifikovaných vahách a nabídneme Vám celkovou výkupní cenu.

4.

Získejte peníze ihned

Po Vašem odsouhlasení ihned zasíláme peníze na bankovní účet, složenkou a nebo Vám pošleme bankovní šek, který si vyberete na libovolné pobočce uvedené banky. Také Vám peníze můžeme vložit přímo na účet.

Výkup zlata poštou

Co byste ještě měli vědět?

Jak dostanu své peníze?

Po Vašem odsouhlasení ihned zasíláme peníze, včetně poštovného, na bankovní účet, složenkou, a nebo Vám pošleme bankovní šek, který si vyberete na libovolné pobočce uvedené banky. Záleží jen na Vás, který způsob platby vyberete.

Přejete si objednat obálku diskrétně?

Přejete si, aby na obálce nefiguroval název Vykupzlato.cz? Zašleme Vám zásilku pod odesilatelem naší mateřské firmy RealKredit, a.s. Stačí zaškrtnout pole Diskrétní nadpis obálky.

Máte nějaký dotaz?

Zkuste sekci Časté dotazy nebo nám napište zprávu. Jsme Vám k dispozici také na zelené lince zdarma 800 22 66 66, kde se Vám bude věnovat vstřícný personál, který Vám poví o aktuálních akcích.

Odměna za doporučení

Na vyžádání Vám zašleme naši speciální obálku, kterou můžete předat svým známým, rodině či přátelům. Obálka bude obsahovat také vyplňovací formulář, na kterém bude uvedeno Vaše doporučovací číslo. Jakmile Vámi doporučený zákazník využije službu výkupu poštou, získá každý z Vás 100 Kč.

Jak to vlastně funguje?

Pokud si ještě neumíte představit jak výkup zlata poštou funguje, prohlédněte si schéma výkupu. Můžete si ho také stáhnout a vytisknout.
Zobrazit podrobný návod

Ukázka výkupu zlata a stříbra poštou

Objednejte si obálku zdarma

Peníze do 24 hodin

Po obdržení obálky pro výkup zlata a stříbra stačí následovat přehledný návod a odeslat vyplněnou obálku poštou zpět.

Diskrétní nadpis obálky

Děkujeme!

Vaše zásilka se připravuje.

Obdrželi jsme Vaši objednávku obálky pro výkup zlata a stříbra. V průběhu několika hodin ji zašleme na Vaši adresu a již Vám nebude nic chybět, abyste mohli Vaše zlato nebo stříbro prodat rychle a výhodně online.

Nezapoměňte, vykupujeme i staré polámané šperky, zubní zlato a mince!

9 z 10 zákazníků naše služby doporučuje ostatním

Přidejte své hodnocení

Proč využít službu výkup poštou?

Výhody korespondenčního výkupu

Peníze do 24 hodin

Od odeslání Vašich šperků do našeho převzetí ve většině případů neuběhne ani 24 hodin.

100% bezpečnost

Díky bezpečné a odzkoušené službě České pošty Cenné psaní se nemusíte ničeho bát. Každá zásilka je pojištěná na výši minimálně 30 000 Kč.

Spokojení zákazníci

9 z 10 zákazníků je s naší celkovou výkupní cenou spokojeno a doporučuje naše služby ostatním.

Nezávazně

V případě nesouhlasu s nabídnutou cenou Vám doporučenou zásilkou posíláme šperky zpět na Vaši adresu.

Proč využít službu výkup poštou?

Výhody korespondenčního výkupu

Ohlasy našich zákazníků

Vaše spokojenost je naší prioritou! Přečtěte si, co o nás napsali naši zákazníci.

1. 3. 2017

Korespondenční výkup zlata

Mates

9850

Musím se podělit s výbornou zkušeností. Potřeboval jsem prodat staré prstýnky z pozůstalosti ale nevěděl jsem že ceny zlata se ve výkupech můžou tak lišit. Obešel jsem si zlatnictví u nás v Hradci Králové ale všude mi nabízeli málo, cca 400 kč za gram, což je v porovnání s touto firmou o stovku míň. Pak mi známá z práce doporučila, že kdysi prodávala zlato přes poštu a doporučila mi firmu vykupzlato.cz. Chvíli jsem váhal protože jsem celkem nedůvěřivý člověk ale ve výsledku jsem 2 dny po odeslání balíčku obdržel peníze, o celé 2000 víc než mi bylo nabídnuto v Hradci!!!!!! A to už za to stojí. Firmu jsem už doporučil rodině a známým.

bezproblémová komunikace, příjemné ceny...

neshledal jsem žádné

23. 6. 2016

Korespondenční výkup

Adéla

3 121 Kč

Vše OK. Jsem spokojená a službu doporučuji!

Rychlé vložení peněz na účet

30. 5. 2016

Korespondenční výkup

Sabina

5 839 Kč

Vsem doporučuji! Posílala jsem balíček se zlatem nabízenou formou přes Českou poštu. Musim Vám všem, pokud nemáte možnost osobního předání jen doporučit. V dnešní době musim smeknout nad jednáním a komunikací. Paní Lidka je spolehlivý člověk a hlavně poctiví, což se dneska tak často nevidí.

Všem doporučuji, pokud vyžadujete spolehlivost rychlost a slušné jednání. Nemějte strach o vaše zlato. S pozdravem spokojena zákaznice Sabina.

Spolehlivost, rychlost, a slušné jednání

Žádné!