Výkup zlata a stříbra

Vážení zákazníci, naše pobočka je dočasně uzavřená do odvolání nařízení vlády. Zástavy budou automaticky prodlouženy bez poplatků a k vyzvednutí až po 7. 4., pokud vláda nenařídí jinak. Po tuto dobu můžete využít naši službu Výkup zlata poštou, kdy peníze posíláme na Váš účet ihned po zpracování zásilky. Příjem zástav je možný pouze po předchozí domluvě. Volejte zdarma 800 22 66 66.

Kontakt

Těšíme se na setkání s Vámi

Jsme rodinná firma z Uherského Hradiště a služby spojené s výkupem a zástavou zlata poskytujeme bez mála již 10 let. Vykoupíme a přijmeme do zástavy předměty s obsahem zlata a stříbra, ať už to jsou šperky, zlomkové zlato a stříbro, zubní zlato, mince, zlaté hodinky nebo investiční slitky.

Vyškolený a vstřícný personál Vám zodpoví jakýkoliv dotaz a seznámí Vás s celým průběhem výkupu nebo zástavy. Velmi si zakládáme na tom, aby celý průběh byl pochopitelný a transparentní.

Řídíme se podle hesla „Náš zákazník, náš pán“ a proto se snažíme nastavit veškeré služby a jejich podmínky tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám každého zákazníka zvlášť.

Doufáme, že naplníme Vaše vysoká očekávání a znovu se obrátíte za výkupem či zástavou Vašich šperků.

Diskrétní a profesionální služby Vás utvrdí, že jsme ten správný partner pro výkup a zástavy Vašeho zlata a stříbra. Přijďte a přesvědčte se sami.

Pro stále zákazníky máme věrnostní program s ještě lepšími podmínkami.

Volejte nonstop a zdarma 800 22 66 66

vykup@vykupzlato.cz

Budeme se na Vás těšit na naší pobočce:

vykupzlato.cz
Obchodní dům WEWE (DUHA)
Masarykovo náměstí 1232,
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek
9:00 – 17:00

Fakturační údaje:
RealKredit, a.s.
Za Olšávkou 365, Sady
686 01 Uherské Hradiště
IČO: 26215411
DIČ: CZ26215411

Máte dotaz? Zanechte nám vzkaz

Nebo volejte zdarma na zelenou linku 800 22 66 66

Sledujte nás na Facebooku

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích a výhodných výkupních cenách