Výkup zlata a stříbra

Obchodní podmínky

Půjčujeme zdarma

 • V rámci akce Půjčujeme zdarma společnost vykupzlato.cz poskytne peníze protihodnotou na zlaté a stříbrné šperky, zlomkové zlato a stříbro a jiné výrobky ze zlata a stříbra na 2 týdny zcela zdarma, bez jakkýchkoliv dalších poplatků a úroků.
 • Klient může smlouvu kdykoliv ukončit a v průběhu prvních 2 týdnů zaplatit pouze půjčenou sumu bez dalších úroků a poplatků.
 • Pokud si klient zastavený předmět nevyzvedne v dohodnuté době a tudíž nesplatí půjčenou sumu, daná zástava bude prodložena po dobu dalších 2 týdnů. K půjčené sumě avšak bude připočten poplatek dle aktuálního ceníku za zástavní období vyjímaje 2 týdenního bezúročného období.
 • V případě, že si klient nevyzvedne zástavu po uplynutí jednoho měsíce od počátku smlouvy, zastavený předmět propadá ve prospěch společnosti vykupzlato.cz a ta se stává jejím majitelem.
 • Společnost vykupzlato.cz si vyhrazuje právo při jakkýchkoliv pochybnostech předmět do zástavy nepřijmout.
  Klient prohlašuje, že předmět je v jeho osobním vlastnictví a nepochází z trestné činnosti.
  Podmínkou akce je vyplnění jednoduchého dotazníku na pobočce vykupzlato.cz.
 • Společnost vykupzlato.cz si vyhrazuje právo akci Půjčujeme zdarma kdykoliv ukončit bez údání důvodu.
 • Akce se může zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
 • Akce platí pro 100 nových zákazníků. Akce se nevztahuje na stávající zákazníky (Zákaznící, kteří již využili našich služeb)
 • Účastník akce souhlasí s výše uvedenýma obchodníma podmínkama.
 • Klient se může předem osobně seznámit se zněním zástavní smlouvy na pobočce vykupzlato.cz

Chcete být v obraze našich dalších akcí a slev? Sledujte nás na Facebooku!

Výkup zlata a stříbra

Obecné podmínky

Dovolujeme si zákazníky upozornit, že na pozdější odstoupení od ústní výkupní smlouvy nebude brán zřetel a to z důvodu zatavení Vašeho zlata a stříbra.

Korespondenční výkup

Proplácení poštovného

Zákazník po zabalení obálky posílá zásilku formou Cenné psaní doporučeně na naši adresu:

Ludmila Tvrdoňová
Vykupzlato.cz
Obchodní dům WEWE
Masarykovo náměstí 1232,
686 01 Uherské Hradiště

Poštovné následně proplácíme spolu s celkovou cenou za Vaše šperky od 20g zlata nebo 100g stříbra. Do těchto hmotností poštovné uhrazeno nebude.

Odmítnutí cenové nabídky

V případě jakýchkoliv pochybností můžete nabídku odmítnout a Vaše šperky Vám zašleme pojištěné obratem nazpět. Poplatek spojený s poštovným a s výkonem této administrace činí 300 Kč.

Odměna za doporučení

Na vyžádání Vám zašleme naši speciální obálku, kterou můžete předat svým známým, rodině či přátelům. Obálka bude obsahovat také vyplňovací formulář, na kterém bude uvedeno Vaše doporučovací číslo. Jakmile Vámi doporučený zákazník využije službu korespondenční výkup, získá každý z Vás 100 Kč. Odměnu zasíláme pouze na bankovní účet.